Marzy Ci się własny domek, w którym będziesz mógł odpocząć od codziennych obowiązków związanymi ze stresem? Pragniesz w końcu osiągnąć spokój, którego od dawna Ci brakuje? Niemniej jednak nie za bardzo interesuje Cię inwestycja w Twoim kraju? Myślałeś o cieplejszym państwie, w którym będziesz mógł spędzić resztę swojego życia? To dobrze trafiłeś. Mamy do zaoferowania kupno domów w centrum Hiszpanii. Zainteresowany? No to świetnie, czytaj dalej.

Wymarzony dom w największym mieście Hiszpanii – okolica

    W swojej ofercie posiadamy piękne i zadbane domy w samym centrum Madrytu. Madryt jest największym miastem w Hiszpanii oraz jej stolicą. Przybywa tutaj setki tysięcy turystów z całego świata, aby zobaczyć na własne oczy, jak cudowna jest Hiszpania. Okolica położonych nieruchomości, które mamy na sprzedaż jest niebywale spokojna i atrakcyjna. Znajduje się tutaj mnóstwo zieleni, która rozkocha każdego miłośnika przyrody. Jednym z największych zalet mieszkania w centrum miasta Hiszpanii jest fakt, że wszędzie dookoła blisko są sklepy, lekarze, przychodnie, szkoły, różnego rodzaju instytuty. Nawet jeśli nie posiadasz samochodu, nie jest to tutaj wielkim problemem. Znajdując się w świetnej lokalizacji, możesz pozwolić sobie na komunikację publiczną. Kursują tu wedle ściśle ustalonych harmonogramów tramwaje i autobusy. Tutejsza lokalizacja jest naprawdę bardzo cicha i spokojna.

Madryt – metraż i cena za kupno domów w Hiszpanii

    Madryt z pewnością nie należy do najtańszych miast z nieruchomościami. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt położenie, w jakim się znajdujemy. Cena za kupno domów w Hiszpanii będzie zależała przede wszystkim od wielkości domu, liczby pomieszczeń, umeblowania oraz okolicy w jakiej się znajduje (więcej informacji). Mamy np. do zaoferowania dom z dużym metrażem wynoszącym 290m2. Posiada 7 pokoi. Pomieszczenia są bardzo przestronne i dobrze zagospodarowane. Na ich powierzchnie składają się między innymi cztery duże pokoje, trzy mniejsze, w pełni umeblowana kuchnia z dużym oknem, trzy łazienki, szerokie korytarze. Pomieszczenia są bardzo dobrze ogrzewane. Do domu przynależą również dwa garaże, które zapewnią dodatkową powierzchnię na przechowywanie rzeczy. Mieszkania są w całości umeblowane, posiadają wszystkie potrzebne do życia sprzęty i akcesoria. Funkcjonalny układ i modna konstrukcja sprawi, że będziesz mógł tutaj szczęśliwie spędzać życie. Koszt za taki dom będzie wynosił Cię ok. 7 milionów złotych. Z uwagi na bardzo dobrą komunikację – blisko do centrum, jest to idealna inwestycja pod zakup.